رزمایش نوروز ۱۴۰۳ پلیس

عهد بستیم در سال جدید اجازه ندهیم گردنکشان عرض اندام کنند

فرمانده کل انتظامی کشور در رزمایش نوروزی ۱۴۰۳ گفت: عهد بستیم در سال جدید اجازه ندهیم گردن کشان برای مردم عرض اندام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری الگونیوز، رزمایش نوروزی ۱۴۰۳ امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ با حضور سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور و استاندار تهران، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، فرمانده انتظامی غرب استان تهران، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، مدیران و مسؤولان عالی رتبه لشکری و کشوری در میدان آزادی تهران برگزار شد.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی در رزمایش اقتدار نوروزی گفت: امروز در این میدان نمونه‌ای از آمادگی سراسر کشور در میدان آزادی به نمایش گذاشته شده است؛ امروز تمامی مأموران پلیس در آماده باش قرار گرفتند تا بتوانند میزبان‌های خوبی برای میهمانان در اقصی نقاط کشور باشند.

وی افزود: پلیس تلاش می‌کند سال ۱۴۰۳ سالی توأم با امنیت بیشتر برای مردم باشد عهد بستیم در سال جدید اجازه ندهیم گردن کشان برای مردم عرض اندام کنند.

رادان گفت: در سال ۱۴۰۳ سارقین تحت کنترل دقیق قرار می‌گیرند، با قاچاقچیان کالا برخورد می‌شود و کنترل مرزها بیشتر می‌شود.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: برای ایام تعطیلات نوروز بیش از چندین هزار گشت خودرویی، موتور سوار، پیاده، ضربت، آگاهی و راهنمایی و رانندگی در شرق و غرب تهران آماده شدند تا خدمتگذار مردم باشند.

همچنین در ادامه سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رزمایش اقتدار نوروزی گفت: در سال ۱۴۰۲ انتظامی کل کشور ۹۰ شهید برای حفظ امنیت کشور تقدیم کرده است.

وی افزود: نوروز سال ۱۴۰۲ در اینجا به مردم تهران اطمینان دادیم که با آرامش به سفرهای نوروزی بروند چراکه پلیس آمادگی کامل برای حفظ نظم و آرامش دارد.

محمدیان با بیان اینکه اینکه امسال خرده فروشان موادمخدر را به خوبی توانستیم جمع آوری کنیم گفت: از ابتدای سال تا کنون کاهش ۱۲ درصدی سرقت را شاهد بودیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: مشارکت مردم در حفظ امنیت یک موضوع انکار ناپذیر است و از مشارکت خوب مردم تهران در یک سال گذشته تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: سعی کردیم تا با راه اندازی ۱۲۰ ایستگاه نوروزی نقاط خلع از منظر حضور پلیس را جبران کنیم.

محمدیان افزود: تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا تصادفات به ویژه تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم. بیش از ۳۰۰ تیم مشترک بین اتحادیه‌های صنفی و واحد نظارت بر اماکن پلیس هماهنگ شده‌اند تا با حفظ شئونات اسلامی ماه مبارک رمضان را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/