«قاتلان ماه کامل» به نمایش خانگی آمد

فیلم سینمایی «قاتلان ماه کامل» Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «قاتلان ماه کامل» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

در دهه ۱۹۲۰ پس از کشف نفت در زمین های قبیله بومی اوسیج‌ در آمریکا، ساکنان سرخپوست منطقه به طور وحشتناکی به قتل می‌‎رسند. پس از این واقعه، ماموران اف‌بی‌آی تصمیم می‌گیرند تحقیقاتی را برای یافتن جنایتکاران آغاز کنند و …

«قاتلان ماه کامل» یک درام تاریخی و جنایی محصول ۲۰۲۳ آمریکا به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که فیلم نامه آن را در کنار اریک راث بر اساس کتاب غیرداستانی دیوید گرن نوشته است.

این فیلم به تهیه‌کنندگی شرکت‌های اپل استودیوز، ایمپرتیو انترتینمنت، سیکلیا پروداکشنز و اپین وی پروداکشنز برای اولین‌بار در مه ۲۰۲۳ در کن به نمایش درآمد و در ۲۰ اکتبر در ایالات متحده اکران شد.

در این فیلم بازیگرانی چون لئوناردو دی کاپریو، رابرت دنیرو و لیلی گلادستون، جسی پلمونس، تانتو کاردینال، جان لیسگو و برندن فریزر به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم دهمین همکاری اسکورسیزی و دنیرو و ششمین همکاری او با دی کاپریو محسوب می شود.

فیلم «قاتلان ماه کامل» که به عنوان یکی از ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۲۳ توسط موسسه فیلم آمریکا معرفی شده و امتیاز ۷.۹ را در سایت IMDb به دست آورده با مدت زمان ۳ ساعت و ۱۷ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

انتهای پیام/