لیونل مسی به سری جدید GTA می آید؟

لیونل مسی ممکن است در بازی GTA 6 حضور داشته باشد!

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ، روز چهارشنبه، راک استار سرانجام چیزی را که طرفداران سری GTA تقریباً ۱۰ سال است منتظر آن هستند، اعلام کرد؛ بازی GTA 6 در راه است.  آنها در اکس، توییتر سابق، نوشتند: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به شما اطلاع دهیم که در اوایل دسامبر، اولین تریلر را برای سری بعدی بازی Grand Theft Auto منتشر خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظریم تا سال‌های بیشتری این تجربیات را با همه شما به اشتراک بگذاریم.»

هنوز اطلاعات بسیار کمی در مورد بازی وجود دارد اما طبق گفته برخی منابع، همانطور که در سری قبلی دیدیم، ممکن است در سری جدید نیز، افرادی به عنوان مهمان در بازی حضور داشته باشند. این منابع از افراد برجسته‌ای در ورزش نام برده‌اند که به احتمال زیاد در بازی حضور خواهند داشت.

یکی از افرادی که از او برای حضور در این بازی نام برده‌اند، جیک پاول، بوکسور و یوتیوبر معروف است. یکی دیگر از ورزشکارانی که احتمال حضورش در بازی وجود دارد و هواداران را شگفت‌زده کرده است، لیونل مسی اسطوره آرژانتینی اینتر میامی است.

هنوز خبری رسمی در این مورد وجود ندارد، اما اخبار برخی منابع و حضور مسی در آمریکا و اینتر میامی، به این شایعه قوت می‌بخشد.

انتهای پیام/