مجتبی امینی: «حاج قاسم» را در سریال نشان نمی‌دهیم

مجتبی امینی گفت: «ترور» صرفا یک سریال هشت قسمتی است اما به اندازه یک مجموعه ۵۰ الی ۶۰ قسمتی از گروه انرژی می‌گیرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ مجتبی امینی تهیه‌کننده سریال «ترور» از ادامه ضبط این اثر در کرمان و دو کشور دیگر خبر داد و گفت: در حال حاضر نیمی از سریال «ترور» درتهران ضبط شده و بعد از آن مهمان مردم مهمان نواز کرمان خواهیم بود؛ در پایتخت مقاومت و خود شهر حاج قاسم کار را فیلمبرداری خواهیم کرد. همچنین در دو کشور دیگر هم کار ادامه پیدا خواهد کرد.

«ترور» صرفا یک سریال هشت قسمتی است اما به اندازه یک مجموعه ۵۰ الی ۶۰ قسمتی از گروه انرژی می‌گیرد.

جنس کار قهرمانان تاریخ معاصر که مخاطب و مردم در یک برهه زمانی ویژگی‌های او را لمس کرده‌ و از نزدیک دیده‌اند، خیلی سخت است. ما در ده‌ها فیلمی که ساختیم، قهرمان‌های مختلفی خلق کردیم و مخاطب با آن‌ها همذات‌پنداری کرد، به آن‌ها علاقمند شده و آن‌ها را پذیرفت و پیگیرشان بود؛ اما در کارهایی از جنس «ترور» (با موضوع سردار سلیمانی)، مخاطب قهرمان را می‌شناسد، شما نمی‌توانید او را به مخاطب معرفی کنید چون او را می‌شناسد. بنابراین ترسیم و طراحی این موضوع و درام را باید با وسواس و حساسیت‌های خاصی باید پیش برد. اگر قهرمان را خارج از ادراک و نگاه مخاطب به تصویر بکشیم، قطعا اثر را پس می‌زند و نمی‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

در قصه «ترور» ما در یک ماموریتی هستیم و به شخصیت حاج قاسم نمی‌رسیم. بنابراین بازیگری نقش سردار سلیمانی را بازی نخواهد کرد.

امیدواریم و تلاش می‌کنیم همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی این سریال را به پخش برسانیم.

امینی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش از ساخت سریال کمدی خبر داد و گفت: ما سازنده‌ایم و سازنده یک ژانر نیستیم و در حال حاضر هم چندین ماه است بر روی متن یک کار طنز کار می‌کنم. به دنبال این هستم حال مردم خوب شود و برای امید و نشاط مردم یک ژانر طنز سالم، خوب و خانواده‌پسند را تجربه کنم.

انتهای پیام/