معرفی هیات انتخاب هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران

مدیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، با صدور احکامی اعضای هیأت انتخاب المپیاد را منصوب کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ اعضای هیأت انتخاب این رویداد در دو بخش «ایده» و «فیلم» توسط وحید ملتجی معرفی شدند.

طبق این حکم، وحید نیکخواه آزاد، زهرا مصطفوی و علی شاه‌محمدی به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش «ایده» و مرتضی علی عباس میرزایی، سید سجاد قافله باشی و مهدیه سادات محور به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش «فیلم»، آثار رسیده به هفتمین دوره المپیاد را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کارگردانی آثاری چون «انزوا» و «خون خدا»، تهیه‌کنندگی بیش از ۵۰ فیلم کوتاه داستانی و نماهنگ و مدیرِ خانه هنری رسانه‌ای دیما (مرکز تخصصی فیلم‌سازی حوزه زنان و کودک و نوجوان) به ترتیب بخشی از کارنامه هنری مرتضی علی عباس میرزایی، سیدسجاد قافله‌باشی و مهدیه سادات محور به‌شمار می‌رود.

همچنین فارغ از وحید نیکخواه آزاد به عنوان نویسنده و فیلم‌سازی تاثیرگذار در حوزه کودک و نوجوان، ساخت دو فیلم کوتاه «نشانه» و «ما گل‌های خندانیم» از جمله سوابق هنری زهرا مصطفوی و کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی در شاخه فیلم‌های بلند، نیمه‌بلند و کوتاه داستانی، برشی از فعالیت‌های سینمایی علی شاه‌محمدی محسوب می‌شود.

هفتمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران در دو بخش طراحی داستان و فیلم‌سازی با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از بیست‌وهشتم دی تا سوم بهمن‌ماه به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/