منچستر یونایتد خواهان جدید طارمی/ستاره پورتو شاگرد تن هاخ می شود؟

منچستر یونایتد به دنبال جذب مهدی طارمی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه است.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،منچستر یونایتد برای تقویت خط حمله و رفع مشکلات این پست، در تابستان گذشته، راسموس هویلوند را از آتالانتا جذب کرد. او در لیگ قهرمانان برای یونایتد عملکرد خوبی داشته اما به‌طور کلی نتوانسته است مشکلات خط حمله را بهبود ببخشد.  آنها در لیگ برتر شروع بسیار ضعیفی داشته‌اند و در لیگ قهرمانان نیز در رده چهارم گروه‌شان قرار دارند. بر اساس شایعات اخیر و خبر سایت Teamtalk، یونایتد قصد دارد در ژانویه مهاجم دیگری به تیم اضافه کند.  آنها قرار است با باشگاه پورتو در مورد مهدی طارمی، ستاره گلزن این تیم، تماس برقرار کنند و در مورد جذب او پرس‌وجو کنند.

مبلغ کمی که می‌تواند طارمی را از پورتو جدا کند، توجه مدیران یونایتد را به خود جلب کرده‌.

طبق شایعات، تن‌هاخ نیز عملکرد این بازیکن را پسندیده و قصد دارد این مهاجم را پنجره ژانویه به الدترافورد ببرد. طارمی ۳۱ ساله از زمانی که به پورتو پیوسته است، مهاجم اصلی این تیم بوده و حالا با پایان یافتن قراردادش در تابستان ۲۰۲۴، احتمال جدایی‌اش از این تیم بیشتر از هر زمانی شده است.

پورتو برای اینکه او را در تابستان به‌ صورت رایگان از دست ندهد، باید او را در ژانویه با مبلغ کمی بفروشد. ایجنت طارمی هم اخیرا مذاکرات بسیار خوبی با منچستر یونایتد داشته و احتمال رخ دادن این انتقال در ژانویه بعید نیست.  طبق گزارش‌ها، جذب این بازیکن در ژانویه برای یونایتد فقط ۱۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت که با توجه به توانایی او در گلزنی مبلغ بسیار ناچیزی است.

انتهای پیام/