نخستین جزییات از کنسرت مشترک «امین بانی» و «محمدرضا علیمردانی»

نخستین کنسرت مشترک «امین بانی» و «محمدرضا علیمردانی» 9 دی ماه در برج میلاد تهران روی صحنه میرود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ امین بانی و محمدرضا علیمردانی –بازیگر سینما – نخستین کنسرت مشترک خود را پس از انتشار چند اثر دو صدائه برگزار خواهند کرد.

امین بانی که در ماه های گذشته اجرای کنسرتی را در کردستان عراق تجربه کرده است، در جدیدترین فعالیت رسمی خود با محمدرضا علیمردانی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

برگزار کنندگان این کنسرت از اجرای چند قطعه جدید و دو صدائه در این کنسرت خبر داده اند این در حالی ست که امیر توسلی موزیسین با سابقه ایرانی، وظیفه رهبری ارکستر این کنسرت را بر عهده دارد.

تقابل صدای بم علیمردانی و صدای ظریف و لحن عاشقانه امین بانی از جمله مواردی ست که در این کنسرت مدنظر است و به نظر می رسد فضایی متفاوت در اجرا حاکم خواهد بود.

امین بانی با خواندن در سریال «شهرزاد» چهره شد و به مرور انتشار آثارش مورد توجه مخاطبان ایرانی قرار گرفت.

او با خواندن تیتراژ فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» بار دیگر به روزهای خوب خود بازگشت و باعث شد صدایش در سینمای ایران شنیده شود.

محمدرضا علیمردانی نیز صداپیشه ای نامدار در ایران است که انیمیشن هایی چون «دیرین دیرین» با صدای او شهرت دارند و تاثیرگذاری های فراوانی را با این انیمیشن ها در اتفاقات مختلف اجتماعی باعث شده است. حضور او در عرصه موسیقی و خوانندگی، تجربه ایست که او چند سالی ست درگیر آن شده است.

آلبوم «به من فرار کن» نخستین آلبوم رسمی این بازیگر بود که انتشار آن واکنش های مختلفی را در پی داشت و او حالا قرار است در نخستین اجرای زنده، به همراه امین بانی روی صحنه برود.

این کنسرت به همت شرکت «کامیاب بهاران» و به تهیه کنندگی علی حق شناس 9 دی ماه در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن نیز در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است.

انتهای پیام/