نشست ادبی “نقد قلم” در کتابخانه امام جعفر صادق (ع)

همزمان با فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، نشست ادبی نقد و بررسی داستان کوتاه "موزاییک‌های لق" از مجموعه کتاب "به من نگو زن"، دو شنبه ۲۹ آبان ماه سالجاری، ساعت ۱۶ در کتابخانه امام جعفر صادق (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ در ادامه سلسله نشست‌های ادبی کتابخانه امام جعفر صادق (ع) در ویژه برنامه “نقد قلم”، مجموعه داستان کوتاه “موزاییک‌های لق” با حضور نویسنده “معصومه خوانساری”، منتقدین ادبی “حمید رضا گیوی”، “زلیخا فکوری فر” و “ستاره محمدی”، و جمعی از اعضای کانون ادبی قلم صادق در کتابخانه امام جعفر صادق (ع) برگزار می‌شود..

بر اساس این خبر، مجموعه داستان “به من نگو زن” نگاهی زنانه با زاویه دید‌های مختلف مثل سیال ذهن، من راوی، دانای کل، فرا واقعیت و سوم شخص به مشکلات زنان در خانه و جامعه دارد؛ و نویسنده سعی کرده است با تصویر سازی و فضا سازی متناسب با گره‌های داستانی آن را به رشته تحریر در آورد.

این خبر می‌افزاید: کتاب “به من نگو زن” در بهار ۱۴۰۱ توسط انتشارات مهر و دل به شمارگان ۳۰۰ نسخه وارد بازار نشر شده است.

علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به کتابخانه امام جعفر صادق (ع) واقع در خیابان نبرد جنوبی، بلوار زمزم غربی، خیابان شمشاد، شهرک گلها، انتهای خیابان لاله مراجعه، و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۶۳۱۹۹۹۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام/