نمایش و نقد «اپنهایمر» در فرهنگسرای ارسباران

فیلم سینمایی «اپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان چهارشنبه ۱ آذر ماه ۱۴۰۲ در فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ فیلم سینمایی «اپنهایمر» ساخته‌ی کریستوفر نولان محصول ۲۰۲۳ آمریکا، در ژانر درام، زندگی نامه‌ای و تاریخی با نقش آفرینی کیلین مورفی، امیلی بلانت، مت دیمون و رابرت داونی جونیور چهارشنبه ۱ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن با حضور کامران کاوه استاد دانشگاه و پژوهشگر و کورش جاهد کارشناس سینما نقد و بررسی می‌شود.

داستان فیلم اپنهایمر درباره زندگی رابرت اپنهایمر، فیزیکدان نظری آمریکایی می‌باشد که به عنوان «پدر بمب اتمی» شناخته شده است

کیلین مورفی، امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور، فلورنس پیو، رامی ملک، بنی سفدی، جاش هارتنت، دین دی‌هان، جک کواید، متیو موداین، دیلن آرنولد، اولی هااسکویی، آلدن ارنرایک بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

علاقمندان برای حضور در پانصد و نود و هشتمین نشست باشگاه فیلم تهران می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۲۰- ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند. همچنین برای رزرو صندلی نیز می‌توانند به سایت سینماتیکت مراجعه کنند.

انتهای پیام/