هالند بی رحم تر از همیشه/امباپه به گرد پای غول نروژی هم نمی رسد!

ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، شب گذشته رکورد کیلیان امباپه را شکست و به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شد که 37 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

به گزارش گروه ورزشی الگونیوز ،منچسترسیتی شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان روبروی یانگ بویز قرار گرفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 1-3 شکست دهد.

هالند در چند هفته گذشته با موجی از انتقادات به دلیل ناتوانی‌اش در باز کردن دروازه حریفان روبرو شده بود اما این فشارها نتوانست عملکرد او را به چالش بکشد و این بازیکن توانست بار دیگر در این دیدار به مهره کلیدی و تک ستاره تیمش تبدیل شود.

این ستاره نروژی موفق شد در حالی که بازی با نتیجه 1-1 مساوی دنبال می‌شد، دو گل برای تیمش به ثمر برساند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای آنها به ارمغان بیاورد.

1945063

این دو گل اهمیت بسیاری برای خود هالند هم داشت. او با این دبل توانست بار دیگر نامش را در کتاب رکوردها به ثبت برساند و حالا با 23 سال و 96 روز سن به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شده که توانسته است 37 گل در لیگ قهرمانان به ثمر برساند.

این رکورد پیش از این در اختیار امباپه بود که با 23 سال و 295 روز توانسته بود چنین آماری را از خودش به جای بگذارد، اما این ستاره پاری سن ژرمن حالا از این نظر در جایگاه دوم قرار گرفته است.

هالند فصل گذشته هم به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شده بود که به رکورد 30 گل زده در لیگ قهرمانان رسیده و باز هم امباپه را در این زمینه پشت سر گذاشته بود و حالا به نظر می‌رسد که او قصد دارد یک به یک رکوردهای مربوط به گلزنی را از آن خود کند و در این مسیر به هیچ بازیکنی هم رحم نخواهد کرد.

انتهای پیام/