هر آنچه باید از «لواندوفسکی» بدانید

مستند ورزشی «لواندوفسکی-ناشناس» Lewandowski Nieznany به کارگردانی ماچیک کوالچوک با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان و انحصاری در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مستند ورزشی «لواندوفسکی-ناشناس» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

این مستند ورزشی محصول ۲۰۲۳ لهستان به کارگردانی ماچیک کوالچوک است که در سرویس آمازون پرایم ویدئو پخش شده است. این مستند درباره زندگی پسر جوان لهستانی است که با وجود شروعی پر از دست انداز و ناکامی های مختلف به یکی از بهترین بازیکنان فوتبال زمان خود تبدیل می شود. این مستند زندگی نامه مسیری را که رابرت لواندوفسکی از شهر کوچکی در لهستان طی کرده تا تبدیل به یکی از بهترین فوتبالیست‌های زمان خود شود را نشان می‌دهد. مردی که هرگز به توانایی های خود شک نکرده است.

لواندوفسکی یکی از بزرگ‌ترین و بهترین بازیکنان چند سال اخیر دنیای فوتبال است که جایزه بهترین گلزن برتر جهان را نیز کسب کرده است. او به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف نیز منصوب شده است و بازیکنی است که به امور بشردوستانه نیز می پردازد.

در مستند زندگی نامه «لواندوفسکی-ناشناس» تیاگو آلکانتارا، زبیگنیو بونیک، هانس-دیتر فلیک، خانواده و دوستان نزدیک رابرت، از جمله فوتبالیست‌ها و مربیان کلاس جهانی، توضیح می‌دهند که او چگونه بازی امروز را تعریف می‌کند.

مستند «لواندوفسکی – ناشناس» که امتیاز ۶ را در سایت IMDb به دست آورده به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی با مدت زمان یک ساعت و ۲۳ دقیقه در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

انتهای پیام/