واکنش بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه بدلیل حمایت از فلسطین

«ملیسا باررا» پس از اخراج از سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» به دلیل حمایت از فلسطین، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ «ملیسا باررا» یک روز پس از انتشار اخباری مبنی بر اخراج او از قسمت هفتم سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» گفت: «در ابتدا و مهمتر از همه، یهودی‌ستیزی و اسلام‌هراسی را محکوم می کنم. من نفرت و تعصب از هر نوعی را علیه هر گروهی از مردم محکوم می‌کنم.»

او ادامه داد: «به عنوان یک مکزیکی پرافتخار، من مسئولیت داشتن پلتفرمی را احساس می‌کنم که به من امتیاز شنیده شدن را می‌دهد، و بنابراین سعی کرده‌ام از آن برای افزایش آگاهی در مورد موضوعاتی که به آن‌ها اهمیت می‌دهم استفاده کنم و صدایم را به کسانی که نیاز دارند برسانم. هر فردی در این کره خاکی صرف نظر از مذهب، نژاد، قومیت، جنسیت یا وضعیت اجتماعی واقتصادی، سزاوار حقوق انسانی برابر، کرامت و البته آزادی است. من شبانه‌روز دعا می کنم که دیگر هیچ مرگ و میر، خشونت و همزیستی نامسالمت‌آمیزی وجود نداشته باشد و به صحبت برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند ادامه خواهم داد و به دفاع از صلح و امنیت، از حقوق بشر و آزادی ادامه خواهم داد. سکوت برای من یک گزینه نیست».

«باررا» پیش‌تر در اینستاگرام خود در حمایت از فلسطین پست‌هایی منتشر کرده و اسرائیل را مرتکب «نسل‌کشی» و «کشتن بی‌رحمانه فلسطینیان، مادران و کودکان بی‌گناه به بهانه نابودی حماس» خوانده بود.

انتهای پیام/