وزیر ارشاد: امروز هم به روزی تاریخی تبدیل خواهد شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی گفت: حضور مردم پرشورتر از سالیان قبل است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: آغاز چهل و ششمین بهار انقلاب اسلامی را خدمت مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. حضور باشکوه امروز مردم مثل هر سال، مجالی برای ابراز وفاداری تاریخی مردم به آرمان های انقلاب اسلامی، امام و رهبر معظم انقلاب است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: امسال هم برخلاف همه تبلیغات منفی دشمنان انقلاب اسلامی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر از سالیان قبل است و ملت ایران در همه نقاط کشور به صحنه آمدند و انشاالله حماسه ای بزرگ خلق خواهند کرد و امروز هم به روزی تاریخی تبدیل خواهد شد.

وی افزود: امیدوار هستیم این حضور باشکوه زمینه برگزا ی با شکوه انتخابات یازدهم اسفند را فراهم کند.

وزیر فرهنگ با اشاره به تحولات غزه تصریح کرد: نهضت مردم ایران در طول بیش از شصت سالی که از آغاز آن می گذرد، علاوه بر آرمان های بزرگی که برای رهایی مردم داشت، شعارهای مهمی از جمله مبارزه با صهیونیسم و دفاع از حق مردم فلسطین نیز داشته است.

وی با بیان اینکه این شعار و آرمان در این شصت سال بدون هیچ تغییر و نقطه ضعفی حرکت کرده است، افزود: این راهپیمایی انشاالله برای مردم غزه پیروزی و نصرت بزرگتر را به ارمغان خواهد آورد.

انتهای پیام/