وضعیت فعلی کیانوش عیاری

رضا رخشان تهیه کننده فیلم «ویلای ساحلی» از بهبود شرایط کیانوش عیاری خبر داد و عنوان کرد این فیلمساز در چند روز آینده به بخش عمومی منتقل می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ رضا رخشان تهیه کننده سینما درباره وضعیت کیانوش عیاری که روز گذشته به دلیل کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان منتقل شده بود گفت: آقای عیاری روز گذشته به دلیل مصرف نکردن قرص‌هایشان دچار تشنج شدند و ابتدا به بیمارستان شریعتی و سپس بیمارستان سینا انتقال پیدا کردند.

وی ادامه داد: طی صحبتی که با بیمارستان داشتم خوشبختانه سطح هوشیاری شأن بالا آمده و توانستند اطرافیان را بشناسند. طبق نظر پزشک حالشان رو به بهبودی است و در چند روز آینده از آی سی یو به بخش عمومی منتقل می‌شوند.

رخشان در پاسخ به اینکه آیا کیانوش عیاری سکته مغزی کرده یا خیر، عنوان کرد: آقای عیاری سکته نکرده اند و به دلیل تشنج سطح هوشیاری شأن پایین آمده بود. فعلاً امکان ملاقات وجود ندارد چون در آی سی یو هستند اما خوشبختانه حال عمومی شأن بهتر شده است.

کیانوش عیاری کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون ایران این روزها فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» به تهیه کنندگی رضا رخشان را بر پرده سینماها دارد.

انتهای پیام/