پر کارترین و پر طرفدارترین بازیگران کیستند؟

از زمان راه‌اندازی شبکه نمایش خانگی، سریال‌های زیادی در این مجموعه تولید شده‌اند. زمانی این تولیدات به شکل دی. وی. دی به دست مخاطب می‌رسید و در سال‌های بعد با راه افتادن وی. او. دی‌ها و پلتفرم‌های پخش اینترنتی، تماشاگر می‌توانست با پرداخت حق اشتراک یک پلتفرم، سریال‌های مختلفی ببیند.

به گزارش گروه فرهنگ وهنر الگونیوز؛ سال ۱۳۸۹ اولین سریال در شبکه نمایش خانگی ساخته شد. سریالی به نام «قلب یخی» و ساخته محمدحسین لطیفی و سامان مقدم. این سریال بازیگران به نامی ‌مثل حمید فرخ‌نژاد، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، مهراوه شریفی‌نیا، نسرین مقانلو و امین حیایی، مهران مدیری، هدیه تهرانی، رضا عطاران، رضا کیانیان، طناز طباطبایی، امیر آقایی و هانیه توسلی را داشت و تماشاگران بسیاری آن را دنبال می‌کردند. هر چند با ماجراها و ممیزی‌هایی که رخ داد، نیمه تمام ماند، اما به هر حال شروعی بود برای سریال‌سازی در شبکه نمایش خانگی.

با فضای بازتر و به روزتری که در این سریال‌ها وجود داشت مخاطبان از آن‌ها استقبال کردند و نتیجه آن رشد و گسترش این سریال‌ها بود و علاقه کارگردانان و بازیگران به ساخت و حضور در آن‌ها. در طول سال‌ها تعداد بازیگران و کارگردان‌هایی که در شبکه نمایش خانگی فعالیت کرده‌اند، مدام بیشتر شده است. بعضی از کارگردان‌ها و فیلمسازها هم البته در این زمینه رکورددار هستند.

بدون جست‌وجوی زیاد، مهران مدیری پرکارترین کارگردان و البته بازیگر شبکه نمایش خانگی است و پس از او هم منوچهر هادی بیشترین سریال‌ها را ساخته است. امیرجعفری در میان بازیگران مرد و شبنم مقدمی در میان بازیگران زن هم بیشترین سریال‌ها را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

این روزها هم بازار سریال‌های شبکه نمایش خانگی گرم است و تولیدات جدیدی در حال پخش هستند و سریال‌های جدیدی هم از راه خواهند رسید.

انتهای پیام/