پوستر دوم‌ فيلم سينمايى «اخت‌الرضا» رونمایی شد

در ادامه اکران سراسری فیلم سینمایی «اخت الرضا» (س) از پوستر دوم این اثر رونمایی شد. طراحی این پوستر را سیروان مهدوی انجام داده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ «اخت‌الرضا» به کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی، سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند و توسط سازمان سینمایی سوره تولید شده است.اکران این فیلم سینمایی از ۲۲ مهرماه شروع شده است و تاکنون علاوه بر اکران های سینمایی توانسته در اکران های سیار نیز با استقبال خوبی روبرو شود و مجموعا به فروش ۷۰۰ میلیونی برسد.

بنا به آمار اعلام شده، فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» در مجموع از طریق سه سامانه اکران «موسسه بهمن سبز» ،«اکران مردمی عمار» و « راوی نو» ، در طول ۱۰ روز موفق به برگزاری ۳۰۹ اکران سیار در شهرهای مختلف سراسر ایران بوده است. از جمله موارد جالب توجه در اکران سیار این فیلم، می‌توان به اکران ندامتگاه لنگرود قم، اکران توسط ستاد پیشرفت در روستای مالواجرد، اکران در بخش نیزار کهک برای مدرسه ایتام و اکران در بندر سیراف اشاره کرد.

تعداد مخاطبان اکران‌های سیار تاکنون به بیش از ۲۸ هزار نفر رسیده است و امکان برگزاری و هماهنگی آن همچنان وجود دارد. علاقه مندان به برپایی اکران سیار فیلم سینمایی اخت الرضا می توانند جهت هماهنگی به سایت esayar.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۰۹۳۰۴۱۰۳۰۰۸ تماس حاصل نمایند. همچنین فرم درخواست ثبت نام از این لینک قابل دسترسی است: formafzar.com/form/84kez

فیلم سینمایی «اخت الرضا» با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است. پخش و تبلیغات فیلم سینمایی «اخت الرضا» به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است.

انتهای پیام/