پیگیری موضوع جوانی و افزایش جمعیت در “افق روشن”

شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح داد: برنامه "افق روشن" به موضوع جوانی و افزایش جمعیت می پردازد که روزهای شنبه روانه آنتن رادیو سلامت می شود. این برنامه هر هفته یک مبحث مستقل را مورد بررسی قرار می دهد و ساعت 9 و 10 دقیقه صبح پخش می شود.

به گزارش الگونیوز ، شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح داد: برنامه “افق روشن” به موضوع جوانی و افزایش جمعیت می پردازد که روزهای شنبه روانه آنتن رادیو سلامت می شود. این برنامه هر هفته یک مبحث مستقل را مورد بررسی قرار می دهد و ساعت 9 و 10 دقیقه صبح پخش می شود.

وی ادامه داد: این برنامه 25 فروردین ماه موضوع وام ازدواج در سال 1403 را مورد بررسی قرار می دهد.27 فروردین هم موضوع رفاه اجتماعی با درآمدهای مالیاتی پرداخت می شود. اول اردیبهشت ماه هم اختصاص به مبحث وام فرزندآوری دارد. برنامه “افق روشن” به تهیه کنندگی سهیلا باقری و کارشناس مجری فاطمه شهبازی پخش می شود. فرناز بیات آیتم ساز برنامه است و مرجان قندی هم گزارشگر برنامه است. در این برنامه مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث داریم.همچنین کارشناسان مختلف از نگاه شان به این موضوعات می پردازند.