«چند روایت معتبر» از مُد و پوشاک در شبکه دو

جدیدترین قسمت فصل سوم «چند روایت معتبر» با موضوع «مُد و پوشاک» پیرامون مدهای لباسی که در حال حاضر در کشورمان می‌بینیم، یکشنبه 21 آبان روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز، فصل سوم این برنامه با محوریت پرداختن به چالش‌های اجتماعی، سعی دارد از مشاغلی که از این منظر کمتر دیده شده و کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند، صحبت کند. به همین منظور جدیدترین قسمت این برنامه به موضوع مُد و پوشاک اختصاص دارد و از مهمانانی دعوت شده که پیرامون این موضوع از تجربیات و خاطرات و روایات خود مطالب جذابی بیان کنند.

مهمانان این قسمت از برنامه، ناهید دلشاد (طراح و مدرس باسابقه مُد)، نرگس رحیمی (طراح و تولیدکننده حجاب)، ساینا داوودی (برنده سیمرغ طلایی جشنواره فجر 90 در طراحی لباس) و فاطمه طالبیان (کارشناس ارشد طراحی لباس و مد از دانشگاه هنر) خواهند بود که پیرامون موضوع برنامه، روایات و خاطرات خود را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند.

همچنین دکتر اکبرنژاد (جامعه شناس) هم با حضور در برنامه پیرامون مسأله مهم طراحی لباس و جایگاه آن در بین مردم صحبت خواهند کرد.

برنامه «چند روایت معتبر» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی خفاجی است که جدیدترین قسمت آن با موضوع مُد و پوشاک، یکشنبه 21 آبان ساعت 22:10 از شبکه دو پخش خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات 00:30 بامداد، 05:10 صبح، 13:30 و 17:50 است.

انتهای پیام/