کتابی با اسم آلبوم «محمد معتمدی»

کتاب «تهران عاشق»، مجموعه ترانه‌های سجاد عزیزی آرام با حضور چهره‌های موسیقی در کاخ ملت مجموعه فرهنگی سعدآباد برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ ماه‌نشست در آستانه به همت کانون ادبی زمستان، عصر جمعه در کاخ ملت مجموعه فرهنگی سعدآباد برگزار و در این مراسم کتاب «تهران عاشق» از سجاد عزیزی آرام رونمایی شد.

«سجاد عزیزی آرام» با تشکر از مجموعه سعدآباد درباره کتاب «تهران عاشق» گفت: نام این کتاب پیشتر اسم آلبومی با صدای «محمد معتمدی» بود.

این کتاب را مدیون چراغعلی هستم. وی ادامه داد: دومین کاری که با آقای چراغعلی انجام دادیم «پناه آخر» بود که محمد معتمدی آن را اجرا کرد و قرار شد همکاری‌مان ادامه یابد.

ما ۹ قطعه را ساختیم که امروز این آلبوم با نام «تهران عاشق» پیوست این کتاب است. این ترانه‌سرا توضیح داد: این مجموعه ترانه‌ها را نگه داشتم تا در مجموعه‌ای خاص منتشر کنم؛ و حالا «تهران عاشق» سومین مجموعه من است که منتشر شده است.

آلبوم «پاییز بعد از تو» با صدای حمید غلامعلی نیز همراه این کتاب است. تعداد محدودی از این آلبوم امروز منتشر شده و مابقی بزودی منتشر می‌شود.

عزیزی آرام تاکید کرد: این کتاب ترانه‌های دیگر من که با صدای خوانندگانی چون مهدی یغمایی، محمدرضا عیوضی، کاوه آفاق، مهدی مقدم، امیرعباس گلاب و چنگیز حبیبیان اجرا شده بود را دربردارد و اثری که با انوشیروان روحانی تولید شده نیز در این کتاب موجود است.

وی گفت: تهران شهری است که ارزش عاشق بودن دارد و امیدوارم با خواندن ترانه‌های این کتاب لذت ببرید.

علوی مدیر کاخ سعدآباد نیز در این مراسم اظهار کرد: یک دهه است در این سینما برنامه‌ای برگزار نشده است.

امیدواریم چراغ اینجا با برنامه‌های فرهنگی روشن باشد و مفتخر به میزبانی از فرهنگ دوستان باشیم‌. افتخار می‌کنم خدمت شما هستم.

محمد معتمدی، مهدی یغمایی، قاسم افشار، حمید غلامعلی و چنگیز حبیبیان در این مراسم قطعاتی را با پیانونوازی محمدرضا چراغلی، فرنود افشار و علی فرهنگی اجرا کردند.

بهنام صبوحی، شهرام صارمی، یونس شکرخواه، علیرضا وکیلی‌منش، محمدرضا عیوضی، حسین فاضل، کیان مقدم، دانیال شهرتی، لیلا کردبچه و … از جمله مهمانان حاضر در این برنامه بودند.

انتهای پیام/