کتاب نویسنده خوزستانی منتشر شد

"روی سرطان چسب زخم بزن" پنجمین مجموعه داستان نویسنده خوزستانی توسط انتشارات تیماج روانه بازار کتاب شد. 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر الگونیوز؛ این کتاب شامل شش داستان کوتاه و با تیراژ ۵۰۰ نسخه و با قیمت ۵۰ هزار تومان و طراحی جلد سیاوش برادران منتشر شده است.

طبقه هفتم آپارتمان، به نام تو، ازدحام تنهایی و استخر کم‌خون اسامی برخی‌از داستان‌های کتاب روی سرطان چسب زخم بزن هستند که با راوی‌های اول شخص، سوم شخص محدود و دانای کل در شهرهای اهواز، اصفهان و مشهد برای مخاطبان روایت شده‌است.

حسین بازپور گفت: از راوی‌های مختلفی برای روایت داستان استفاده کردم تا بتوانم حق مطالب را برای مخاطبان نسل جوان به سادگی هرچه تمام‌تر بیان کنم.

او ادامه داد: اشاره به زمان و مکان در داستان‌ها همیشه مهم و تاثیرگذار است، اشاره به مسائل و اختلافات تاریخی و مکان‌های کشور از جمله مواردی‌ است که باید در دل داستان و در لابه‌لای سطرها برای مخاطب نوشته شود تا مخاطب نسل جوان بتواند به‌صورت غیرمستقیم اطلاعات مفیدی هم کسب کند.

این نویسنده تاکید کرد: داستان‌ صرفاً برای سرگرمی نیست و جنبه‌ی آموزشی و تعلیمی دارد، این از جمله نکاتی است که بسیاری از خوانندگان و بعضاً نویسندگان جوان از آن غافل هستند.

حسین بازپور تصریح کرد: یکی‌از معضلات و اشکالات نویسندگان، عدم پرداخت به مسائل و مشکلات نسل جوان است، ضروری است با مطالعه‌ی صحیح و شناخت جامعه، نویسندگان و شاعران در راستای مشکلات نسل جوان قلم بزنند.

این فعال فرهنگی در پایان یادآور شد: در اسفند ماه، مجموعه داستان دیگری تحت عنوان “اقیانوس کم عمق” را متتشر خواهم کرد این مجموعه داستان به مسائل عاشقانه می‌پردازد.

انتهای پیام/