کنایه های تند مدیرکل ارشاد خوزستان: شهید راه برگزاری کنسرت شدم!

رضا کلاه کج، مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پس از برکناری بعد از کنسرت سیروان خسروی در اهواز، گفت: شهید راه برگزاری کنسرت شدم!

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز؛ رضا کلاه کج، مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به اعتراض افراد خودسر با خودروی وانت نیسان در برابر محل کنسرت سیروان خسروی در اهواز، گفت: ظاهرا مشکل فرهنگ و هنر در خوزستان من بودم که امیدوارم بعد از ما حل شود و خطاب به کسانی که امروز از رفتن من خوشحال شدند می گویم که امیدوارم بر این شادی آنها افزوده شود و بدانند که من فرزند این خاک و خوزستان هستم و عاشق این دیار باقی خواهم ماند.

وی گفت: خیلی‌ها مرا شهید راه کنسرت عنوان کرده‌اند. ما شهید راه وطن، شهید مدافع حرم، شهید مدافع سلامت و … داشتیم. فقط در راه هنر شهید نداده بودیم که چقدر خوب است ما را به عنوان شهید این راه بدانند تا نام «نیسان آبی» در تاریخ خوزستان ثبت شود و آیندگان قضاوت کنند که نیسان آبی هم می‌تواند تحول ایجاد کند و معجزه‌ای در فرهنگ و هنر کشور بوجود آورد. اگر کسی حرفی میزند و مسئولیتی را می‌پذیرد باید شهامت داشته باشد. اگر کسی در خوزستان مخالف کنسرت است من در راه کنسرت شهیدم شدم تا فضای هنر استان باز شود.

انتهای پیام/