گزارشی از قرعه کشی یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ/ دوباره رئال-سیتی!/ کدام تیم حریف بارسا شد؟

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و در حساس‌ترین دیدار این مرحله رئال مادرید و منچسترسیتی برای سومین فصل پیاپی مقابل هم قرار می‌گیرند.

به گزارش الگونیوز قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و در حساس‌ترین دیدار این مرحله رئال مادرید و منچسترسیتی برای سومین فصل پیاپی مقابل هم قرار می‌گیرند.قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و در حساس‌ترین دیدار این مرحله رئال مادرید و منچسترسیتی برای سومین فصل پیاپی مقابل هم قرار می‌گیرند.

مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان برگزار شد و رئال مادرید و منچسترسیتی که در دو فصل گذشته قهرمان این رقابت‌ها شده بودند، این‌بار در مرحله یک چهارم نهایی مقابل هم قرار خواهند گرفت.

دو تیم ابتدا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل 22-2021 مقابل هم قرار گرفتند و بعد از اینکه سیتی در دیدار رفت 4-3 پیروز شد، در دیدار برگشت رئال بازگشتی تاریخی داشت و با برتری 3-1 راهی فینال شد. اما یک سال بعد این‌بار نوبت سیتی بود که بعد از تساوی 1-1 در دیدار رفت، در دیدار برگشت به پیروزی 4-0 برسد و فینالیست شود.

از دیگر دیدارهای مهم این مرحله، رویارویی آرسنال با بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن با بارسلونا خواهد بود. اتلتیکو مادرید هم با دورتموند روبرو خواهد شد و شانس زیادی برای رسیدن به نیمه‌نهایی دارد.

همچنین قرعه کشی مرحله نیمه نهایی هم انجام شد و مشخص شد برنده دیدار رئال-سیتی در مرحله بعد با برنده دیدار آرسنال-بایرن روبرو خواهد شد و بارسلونا و پاری سن ژرمن هم در صورت رسیدن به نیمه نهایی، باید با برنده دیدار دورتموند-اتلتیکو روبرو شوند.