«۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» در فرهنگسرای اشراق

نمایشگاه گروهی «۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» همراه با نمایش جدیدترین آثار نقاشی در سبک‌های مختلف هنری در فرهنگسرای اشراق برپا است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز به نقل از روابط عمومی نمایشگاه، نمایشگاه گروهی «۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» به همت فرهنگسرای اشراق برگزار شده و پذیرای جدیدترین آثار هنری در رشته نقاشی است.

در این نمایشگاه گروهی، جمعی از هنرمندان کشور گردهم آمده و ۱۰۰ اثر هنری جدید را در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار می‌دهند. این آثار با تکنیک‌های رنگ روغن، اکرلیک، آبرنگ، سیاه قلم و مداد رنگی و در سبک‌های هنری رئال، مدرن، کوبیسم، امپرسیونیسم و دکوراتیو خلق شده و در این نمایشگاه برای اولین بار رونمایی می‌شوند. نیلوفر یزدی و فرخناز ریحانی نیز نمایشگاه‌گردان این رویداد هستند.

از جمله هنرمندانی که در این نمایشگاه حضور دارند می‌توان به یاسمن ابراهیمیان، زهره احمدی، یاسمن استادمحمدی، سوگند اسدیان، سحر اسکندری، عرفان اسلامی، الهه اصفهانی، سیده حسنیه امینی، الهام براری، سروین جعفریان، الینا جورقی، مهدی حاجی‌زاده، سیده فاطمه حسینی و … اشاره کرد.

نمایشگاه «۱۰۰ هنر، ۱۰۰ هنرمند» روز جمعه سوم شهریورماه در نگارخانه آفرینش نقش فرهنگسرای اشراق افتتاح شد و تا روز سه‌شنبه ۷ شهریور در همین مکان ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر به فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق مراجعه و از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/