برگزاری ۴۷ امین جشنواره فیلم فجر در پردیس جشنواره‌های وزارت ارشاد/ تلکیف «بی‌بدن» مشخص شد

وزیر ارشاد در حاشیه جشنواره فیلم فجر گفت: تفاهنامه ساخت پردیس جشنواره های فجر به مساحت ۱۱۷ هزار متر منعقده شده و این پردیس در پنجاهمین سالگرد فجر در اختیار جشنواره فیلم قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر الگونیوز؛ محمدمهدی اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفتمین روز چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در حاشیه بازدی از بازار بین الملل و خانه جشنواره در جمع خبرنگاران درباره وضعیت فیلم «بی بدن» و صحبتی که امروز در هیات دولت مطرح کرده، پاسخ نداد.

وی در خصوص احداث مجموعه بزرگی برای جشنواره‌های فجر تصریح کرد: پریشیب تفاهم نامه کامل خرید زمین‌ در خیابان حجاب با حدود ۱۱۷ هزارمتر تراکم برای ساخت پردیس جشنواره‌ها را امضا کردیم.

وی افزود: این پردیس در پنجاهمین سالگرد انقلاب در اختیار جشنواره‌ها خواهد بود ‌ و به صورت نمادین چند روز دیگر با آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور به محل احداث این پردیس می‌رویم.

وزیر ارشاد درباره پرتره‌های دفاع مقدسی و باز شدن این مسیر در سازمان سینمایی و رونمایی از آنها در جشنواره فجر و برنامه‌های آینده در این زمینه نیز گفت: سیاست اصلی ما حمایت تنظیم گرانه از تمام هنرمندان است. در مرز قانون می‌ایستیم و در این مسیر هیچ کس برای ما فرقی ندارد ولی جایی که پای حمایت از مجموعه های وزارت فرهنگ باشد، گزاره هایی را تقویت می‌کنیم که به اقتدار و هویت ملی و آینده پیش‌روی غرور آفرین ما بپردازد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: خوشحالم این نگاه حمایتی باعث شده با همکاری همه مجموعه‌ها و بخش خصوصی که جشنواره فیلم فجر امسال با نام انقلاب اسلامی بسیار نزدیک ببینم. بنای دولت همین است که این مسیر را با قوت ادامه دهد.

انتهای پیام/